Uzņēmuma vadība

Māris Dreimanis

Valdes priekšsēdētājs, Ģenerāldirektors

Exigen Services Latvia

Māris Dreimanis informācijas tehnoloģiju sektorā strādā jau vairāk nekā 20 gadus, no kuriem 12 gadus Exigen Services Latvia. Viņš veiksmīgi vadīja nodaļu, kura dažādos laika periodos izstrādāja nozīmīgus projektus starptautiskiem klientiem, līdz profesionālās izaugsmes un mērķtiecības rezultātā viņš kļuva par Uzņēmuma ģenerāldirektora vietnieku kvalitātes jautājumos un deva lielu ieguldījumu gan vietējā, gan starptautiskā uzņēmuma darbībā. Pēdējo piecu gadu laikā Māra Dreimaņa karjeras izaugsme ir turpinājusies vienā no vadošajām tirgus un sociālo pētījumu kompānijām pasaulē - GfK, vadītāja amatos Baltijā un arī grupas līmeņa amatos Vācijā. Māris ir arī vieslektors Banku Augstskolas MBA studiju programmā "Kiberdrošības pārvaldība".

Uldis Smilts

Valdes priekšsēdētāja vietnieks, Finanšu un administratīvais direktors

Exigen Services Latvia

Ulda Smilts atbildībā kopš 2007.gada ir Exigen Services Latvia finanšu un ikdienas operatīvā darba nodrošināšanas jautājumi, par galveno aspektu uzskatot uzņēmuma ilgtspējas nodrošināšanu. Uldim ir vairāk nekā 30 gadu pieredze darbā IT nozarē, darbību ar Exigen Services Latvia saistītajos uzņēmumos uzsākot 1990.gadā. Darba gaitas ir uzsāktas programmētāja amatā, darbību programmatūras izstrādes jomā pabeidzot uzņēmuma Baltijas reģiona programmatūras izstrādes vadītāja amatā 2004.gadā. Laika posmā no 2004.gada līdz 2007.gadam Uldis veica pārdošanas un tirgvedības vadītāja pienākumus. Kopš 1990.gada Uldis aktīvi ir piedalījies un joprojām piedalās dažādu jautājumu risināšanā saistībā ar IT nozares popularizēšanu un jauno speciālistu sagatavošanu.

Ivonna Bibika

Biznesa attīstības direktore

Exigen Services Latvia

Ivonna Bibika IT nozarē strādā vairāk kā 30 gadus. Savas darba gaitas sākusi kā programmētāja - sistēmu analītiķe vieglās rūpniecības zinātniski pētnieciskajā institūtā. 90.gadu beigās savu profesionālo izaugsmi turpināja a/s SWH Technology kā sistēmu analītiķe, projektu vadītāja un nodaļas vadītāja. Nodaļas specializācija - procesu un dokumentu vadības sistēmu izstrāde un ieviešana. Uzņēmumam apvienojoties ar a/s Dati Exigen Group, kļūst par biznesa centra vadītāju. Šajā struktūrvienībā veiksmīgi tika ieviests un sertificēts programmatūras ražošanas process atbilstoši CMMI (Capability Maturity Model Inetgrated) 5.līmenim. Kopš 2012.gada ir uzņēmuma biznesa attīstības direktore.