Exigen Services Latvia skaitļi un fakti

Dibināšanas gads 1995. gads
Pirmais projekts 1990. gads ( Vācijas Mākslinieku sociālās apdrošināšanas sistēmas izstrāde)
Biroji Rīgā, Liepājā, Jelgavā
Kvalitātes sertifikāts LVS EN ISO 9001:2009
Tirgi Baltija
Rietumeiropa
Ziemeļamerika
Apgrozījums 14,4 milj.EUR (2015.gads)
Finanšu rezultāti Bilance, peļņas vai zaudējumu aprēķins par 2015.gadu

Dalība organizācijās

 • Latvijas IS klasteris

  Latvijas IS klasteris tika izveidots, lai veicinātu sadarbību starp Latvijas informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmumiem un ar nozari saistītajām organizācijām, lai palielinātu Latvijas IS pakalpojumu konkurētspēju un eksportu starptautiskajā tirgū, ņemot vērā IS klastera nolikumā definētos IS klastera mērķus un stratēģiju.

  www.is.lv
 • Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

  Nevalstiska, politiski neitrāla, brīvprātīga visu Latvijas teritoriju aptveroša dažādu nozaru Latvijas uzņēmumu apvienība, kura, balstoties uz tirdzniecības un rūpniecības kameru darbības pasaules praksi, veido uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi, apzinot un aizstāvot Latvijas uzņēmumu saimnieciskās intereses un sniedzot uzņēmējdarbību veicinošus pakalpojumus.

  www.chamber.lv
 • Latvijas Darba devēju konfederācija

  www.lddk.lv
 • Latvijas Personāla vadības asociācija

  Latvijas Personāla vadīšanas asociācija veicināta personāla vadīšanas popularitāti Latvijā, ceļ personāla vadīšanas speciālistu kompetenci, kā arī efektivizē personāla vadīšanas darba pozitīvo ietekmi uz uzņēmumu veiksmīgu darbību.

  www.lpva.lv
 • Latvijas Kvalitātes asociācija

  Latvijas Kvalitātes asociācija apvieno dažādu nozaru uzņēmumus, kā arī valsts un pašvaldības organizācijas. LKA biedru loku sastāda vairāk nekā 130 biedru, kuri savā darbībā par vienu no savām prioritātēm uzskata orientāciju uz kvalitāti un ilgspējīgu attīstību.

  www.lka.lv
 • Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija

  LIKTA ir biedrība, kas apvieno ar IKT nozari saistītās organizācijas un individuālos biedrus, lai sekmējot informācijas sabiedrības attīstību Latvijā.

  www.likta.lv