Sadarbības partneri

Apbalvojumi un sertifikāti

 • Microsoft Sudraba partneris

  Microsoft Silver Certified Partner statusu Exigen Services ieguva 2011.gadā.

  www.microsoft.com
 • ORACLE Partner Program member

  Exigen Services Latvia ir ORACLE Partner Programas biedrs kopš 1999 gada

  www.oracle.com
 • IBM NETeam Networking Program

  Exigen Services Latvia ir IBM NETeam Networking asociētais biedrs Latvijā. IBM ir pasaules lielākā informāciju tehnoloģiju firma ar uzņēmumiem vairāk nekā 170 pasaules valstīs.

  www.ibm.com
 • SugarCRM

  SugarCRM Inc. ir pasaules vadošās Klientu attiecību vadības (CRM) atvērtā koda programmatūras izstrādātājs, kura straujo attīstību sekmē programmatūras vienkāršās pielāgošanas iespējas un efektivitāte, kā ari optimālā cenas attiecība pret sniegtajām priekšrocībām.
  Programmatūras atvērtā koda stratēģija ļauj visu tipu uzņēmumiem vieglāk integrēt to savos biznesa procesos un sasniegt rezultātus, kas līdz šim nebija iespējami.
  Exigen Services Latvija ir vienīgais oficiālais SugarCRM partneris un izplatītājas Baltijas valstīs.

  www.sugarcrm.com
 • SAP Zelta partneris

  Kā sertificēts SAP partneris, Exigen Services Latvia piedāvā inovatīvus SAP tehnoloģiju programmproduktus un biznesa risinājumus analītikas un datu bāzu tehnoloģiju atbalsta pakalpojumus. SAP Zelta partnera statusu Exigen Services Latvia ieguva 2016.gadā, sertificējoties PCOE (Partner Center of Expertise), kā arī iegūstot specializējošo konsultantu sertifikātus un vispārējās atbalsta darbības sertifikātus.

  SAP ir vadošais biznesa inteliģences programmatūras izstrādātājs pasaulē, kura inovatīvie biznesa risinājumi palīdz uzņēmumiem strādāt prasmīgāk un efektīvāk. SAP aplikācijas un pakalpojumi palīdz veiksmīgi darboties, nepārtraukti pielāgoties un ilgtspējīgi augt vairāk nekā 253 500 klientiem visā pasaulē.

  Latvijā SAP risinājumus izmanto labi zināmi uzņēmumi no valsts un privātā sektora, kā VAS Latvijas Dzelzceļš, Valsts Kase, Valsts ieņēmumu dienests, RIMI un MAXIMA, Valmieras Stikla Šķiedra, Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum, DnB banka un citi, kopumā vairāk nekā 100 uzņēmumi visos uzņēmējdarbības sektoros.

  www.sap.com
 • Atlassian Partner

  Vairāk nekā 60 valstīs un visās nozarēs, Atlassian Partneri palīdz ieviest, lokalizēt un uzturēt JIRA un Confluence. Atlassian partneri piedāvā plašu programmatūras izstrādes zināšanu spektru, ekspertu konsultācijas un labākos risinājumus, kas nodrošina pasūtītājam labākos iespējamos rezultātus.

  www.atlassian.com
 • Plan4all Asociētais partneris

  Plan4all ir Eiropas komisijas eContentPlus programmas projekts, kura uzdevums ir dalībvalstīs veicināt diskusiju un izstrādāt labāko praksi, lai nodrošinātu teritorijas plānošanas telpiskās datu infrastruktūras (SDI) atbilstību INSPIRE direktīvai.

  www.plan4all.eu
 • viastore systems

  Exigen Services ieguvis viastore systems ekskluzīvā sertificētā WMS [email protected] integrācijas partnera statusu Baltijā, Krievijā un Neatkarīgo Valstu Savienībā (СНГ).

  www.viastore.com
 • ERAF

  Uzņēmums „Exigen Services Latvia” ir noslēdzis 12.01.2010. divus līgumus ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projektu "Tīmekļa lietotņu ietvars ASP.NET vidē” (Nr. JPI/2.1.2.2.1/09/01/204) un „Darbaspēka apmaksas, personāla vadības sistēmu veidošanā izmantojama programmatūras izstrādes ietvara izstrāde” (Nr. JPI/2.1.2.2.1/09/01/205) īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Abi projekti tiek īstenoti programmas „Uzņēmējdarbība un inovācijas” 2.1.2.2.aktivitātes „Jaunu produktu un tehnoloģiju izstrāde” ietvaros.

  http://www.esfondi.lv/page.php?id=335
 • JUG

  2011.gadā uzņēmums „Exigen Services Latvia” ir kļuvis par Java tehnoloģijas lietotāju grupas atbalsta projekta Java User Group Pamata sponsoru.

  http://www.jug.lv
 • Agile Alianse

  Agile Alliance visā pasaulē apvieno vairāk nekā 4300 biedrus. Apvienības projektu izstrādes principi ir deklarēti Manifesto for Agile Software Development.

  www.agilealliance.org

Reģionālās un nozares asociācijas

 • Latvijas IKT asociācija

  Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija ir biedrība, kas apvieno ar IKT nozari saistītās organizācijas un individuālos biedrus, lai sekmējot informācijas sabiedrības attīstību Latvijā.

  www.likta.lv
 • Latvijas IS klasteris

  Latvijas IS klasteris tika izveidots, lai veicinātu sadarbību starp Latvijas informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmumiem un ar nozari saistītajām organizācijām, lai palielinātu Latvijas IS pakalpojumu konkurētspēju un eksportu starptautiskajā tirgū, ņemot vērā IS klastera nolikumā definētos IS klastera mērķus un stratēģiju.

  www.is.lv
 • Standartu lokalizācijas asociācija (LISA)

  LISA — pasaules vadošā globālā biznesa uzņēmumu apvienība. LISA veic analītiskus tirgus pētījumus, organizē konferences un seminārus, kā arī rada priekšnosacījumus biznesa attīstībai.

  www.lisa.org
 • Amerikas Tirdzniecības Palāta Latvijā

  Amerikas Tirdzniecības Palāta ir dibināta 1993 gadā un tā apvieno ap 145 uzņēmumu un individuālo biedru. Tā ir organizācija, kas cīnās par taisnīgu un atklātu likumdošanu, kā arī veicina labākas tirdzniecības iespējas.

  www.amcham.lv
 • Scrum Alliance

  Scrum Aliance — nekomerciāla organizācija, kas piedāvā rakstus un citus dokumentus, veic pasākumus, kas palīdz paaugstināt SCRUM metodoloģisjas izmantošanas efektivitāti risinājumu izstrādē.

  www.scrumalliance.org

Partneri

 • Polarion Software

  Exigen Services ir oficiālais Polarion partneris Amerikas Savienotajās Valstīs.

  www.polarion.com
 • TRIA IT

  Exigen Services TRIA IT partneris Vācijā.

  www.tria.de
 • MA Associates

  Exigen Services ir oficiālais asociācijas MA Techology partneris Lielbritānijā.

  www.ma-worldwide.com