Par Exigen Services Latvia

Exigen Services Latvia ir viens vadošajiem un pieredzējušākajiem IT uzņēmumiem Latvijā, kas izstrādā un uztur informācijas sistēmas gan valsts pārvaldei un pašvaldību uzņēmumiem, gan vadošajiem finanšu, apdrošināšanas, telekomunikāciju, transporta un citu nozaru uzņēmumiem Latvijā un pasaulē.

Uzņēmuma mātes kompānija ir Amerikas IT konsultāciju uzņēmums Return on Intelligence, un globāla mēroga projektos Latvijas uzņēmums sadarbojas ar citiem starptautiskā uzņēmuma izstrādes centriem Amerikā, Austrumeiropā, Krievijā un Austrālijā.

Pateicoties atzītai profesionālajai kompetencei, augstiem kvalitātes standartiem, tehnoloģiju pārzināšanai un nozaru pieredzei, Exigen Services Latvia vairāk nekā 300 profesionāļu komanda prot izveidot IT sistēmas, sākot no apjomīgiem datu noliktavu un organizāciju e-pārvaldības risinājumiem, līdz moderniem risinājumiem mobilajām lietotnēm. Uzņēmuma darbības mērogs - Baltijas valstis, Rietumeiropa un Ziemeļamerika.

Kvalitāte un ilgtspēja

Uzņēmuma darbības atbilstību augstākajām kvalitātes pārvaldības prasībām apliecina starptautiskās sertifikācijas organizācijas Bureau Veritas Certification izsniegtais ISO 9001:2009 sertifikāts.

Exigen Services Latvia aktīvi atbalsta IT izglītības un zinātnes attīstību Latvijā, turklāt ir vienīgais IT programmatūras izstrādes uzņēmums Latvijā, kurš piecus gadus pēc kārtas saņēmis Ilgtspējas indeksa sudraba kategorijas novērtējumu.

Kā sociāli atbildīgs uzņēmums aktīvi darbojas un iegulda IT nozares un izglītības attīstībā Latvijā. Nozīmīgākās aktivitātes:

  • RTU fonda “Attīstība” partneris;
  • Eižena Āriņa balvas datorikā viens no dibinātājiem un organizētājiem (kopā ar RTU fondu „Attīstība” un Latvijas Zinātņu akadēmiju);
  • LU Fonda sadarbības partneris kvalitatīva mācību satura veicināšanā;
  • Piešķir gada stipendijas labākajiem datorfakultātes studentiem sešās Latvijas augstskolās;
  • Atbalsta jaunos Latvijas programmētājus viņu startos programmēšanas sacensībās Latvijā, Eiropā un pasaulē.

MISIJA

Exigen Services Latvia - ilgtspējīgs un sociāli atbildīgs uzņēmums, kas nodrošina iespēju mūsu mazbērniem strādāt un dzīvot plaukstošā Latvijā

VĪZIJA

Exigen Services Latvia – vadošais IT risinājumu piegādātājs un konsultants, kas rada augstu pievienoto vērtību sadarbības partneru biznesam

VĒRTĪBAS

Kompetence
Mēs esam aktīvi, zinoši, inovatīvi un radoši

Partnerība
Kopā ar klientiem un sadarbības partneriem esam vienota, saliedēta, uz rezultātu orientēta komanda

Uzticamība
Mēs pildām dotos solījumus, esam atvērti un godīgi