Kā mēs strādājam

Gandrīz 20 gadu Exigen Services Latvia izstrādā unikālus datu noliktavu un biznesa inteliģences risinājumus saviem klientiem Latvijā un ārvalstīs. Profesionalitāte un kompetence, tehnoloģiju pārzināšana, klienta vajadzību izpratne un dziļas biznesa zināšanas ļauj izveidot tādu biznesa risinājumu, kas ļauj pieņemt uz faktiem balstītus lēmumus ne vien šodien, bet arī nākotnē:

  • Kvalitatīvi dati
  • Intuitīva, lietotājam draudzīga saskarne
  • Pilnībā izmantota Jūsu uzņēmumā esošā IT infrastruktūra
  • Elastīgs risinājums, ko viegli paildināt ar jaunām sistēmām

Izpildes kvalitāte

Mēs nodrošinām augstu kvalitāti visa projekta izpildes gaidā, sākot no konsultācijām līdz ieviešanai. Projekta izstrāde notiek saskaņā ar klienta izvēlētu metodoloģiju, izstrādes vidi un platformām.

Projekta pārvaldība

Projekta izstrāde notiek kvalificētu speciālistu un pieredzējušu projketu pārvaldnieku vadībā. Efektīvāku procesu nodrošina mūsu izstrādātais pārvaldības organizācijas modelis, kurā iesaistām arī klientu pārstāvjus.

Dokumentācija

Projekta gaitā veicam dokumentētu izstrādi visos projekta etapos, to skaitā nodrošinām: sistēmas/programmatūras koncepcijas aprakstu, prasību specifikāciju, projektējuma aprakstu, testēšanas dokumentācijas, u.c. dokumentus.

Konsultācijas, apmācība, uzturēšana

Mūsu pilna cikla biznesa risinājums ietver klienta darbinieku apmācību, lietotāja rokasgrāmatas izveidi, kā arī turpmāku sistēmas uzturēšanu un atbalstu.