Veiktspējas Testēšana

Lietojumprogrammas veiktspēja un stabilitāte tieši ietekmē uzņēmuma ienākumus, uzticību uzņēmumam un klientu apmierinātību. Veiktspējas testēšanas pakalpojuma ietvaros izvērtē lietojumprogrammas izpildi un tās atbilstību SLA (servisa līmeņa līgums/lietotnes izpildes prasības) prasībām.

Mūsu pieredze ļauj mums testēt un optimizēt lietojumprogrammas jebkurā IT sistēmas izstrādes procesa stadijā, tomēr - jo agrāk tiek uzsākta testēšana, jo lielāka ir iespēja laicīgi identificēt sistēmas defektus, lai projekta izpilde iekļaujas noteiktajā laikā un budžetā.

Process

Veiktspējas testēšanas pakalpojums ietver automatizētu veiktspējas testu programmatūras izstrādi, izpildi, uzturēšanu un nodrošina šādu testa veidu izpildi:

  • Noslodzes testēšana (load testing), lai noteiktu standarta veiktspēju;
  • Pārslodzes testēšana (stress testing), lai noteiktu robežas un paaugstinātu veiktspējas līmeni;
  • Ilgstošas slodzes testēšanu (soaktesting), lai pārbaudītu izturību un identificētu sistēmas darbību, izmantojot to ilgstoši paaugstinātas slodzes apstākļos.

Rīki

Nodrošinām testēšanu mūsu uzņēmumā, pilnībā aprīkotā testu izpildes laboratorijā, kur iespējams veikt lielu dažāda veida slodžu, tīkla topoloģiju un kļūdu scenāriju simulāciju.