Flex-agility: fiksētās cenas Agile metodoloģija ārpakalpojumiem

Flex-agility ir Exigen Services unikālā, fiksētās cenas Agile pakalpojumu pakete. Flex-agility pakalpojumu pakete klientiem garantē risku samazināšanu līdz minimumam, kā arī labu rezultātu neatkarīgi no tā, kāda metodoloģiju un komercnosacījumu kombinācija izmantota konkrētajā piedāvājumā. Tā garantē rezultātu, apvienojot patentētus elementus, kas jebkurā IT izstrādes projektā sniedz maksimālo vērtību.

Apvienojot labākās prakses piemērus no vairāk kā 100 ārzonas Agile projektiem, Flex-agility piedāvājums ietver sevī elementu kopumu, kas ļauj izmaiņas veikt vienkāršāk, tādējādi paātrinot projekta nodošanu. Uzņēmumiem, kas sistēmas izstrādā dinamiskos, saspringtos apstākļos, Flex-agility paredz iespēju veikt izmaiņas daudz vienkāršāk, samazinot to negatīvo ietekmi uz projekta izmaksām un nodošanas grafikiem, vienlaicīgi ļaujot novirzīt daļu ar rezultātu nodrošināšanu saistītā riska no klienta uz Exigen Services.

Pateicoties Flex-agility metožu, nosacījumu, tehnoloģiju un citu elementu kopumam, ko izveidoja Exigen Services, kā arī ātro iterāciju izmantošanai, kas atrodas Agile izstrādes procesa pamatā, projektu var pabeigt ātrāk. Katra iterācija sniedz iespēju atkārtoti izskatīt aizkavēto darbu prioritāti tā, lai nodrošinātu biznesa vērtību un to, ka tiek izstrādātas tikai tās programmatūras funkcijas, kam ir vislielākā vērtība. Koncentrējoties uz vērtīgākajām funkcijām, lietotāji regulāri saņem to, kas viņiem nepieciešams visvairāk. Ja programmatūras funkcijas izstrādātas jau projekta vidū, Exigen Services sniedz iespēju projektu pabeigt ātrāk.

Pateicoties iespējai veikt izmaiņas un projektu nodot ātrāk, nekā sākotnēji plānots, samazinās budžeta pārtēriņa un kavējumu risks, kā arī tiek nodrošināta lielāka saskaņa starp IT un biznesu. Pateicoties tam, ka projekts jau pirmajā reizē tiek pabeigts atbilstoši prasībām, ir ievērots budžets un pakalpojumu sniedzējs ir stratēģisks uzņēmuma partneris, izmaksas nepalielinās. Flex-agility pakalpojumu pakete sniedz iespējami lielāko vērtību un rezultātus.