Klientu atsauksmes

Nepieciešamība izmantot netradicionālās risinājumus IT jomā ar katru dienu kļūst lielāka un lielāka. Tirgus nepārtraukā maiņa prasa milzīgu paātrinājumu," saka Rasa Vaituleviciene, Lietuvos Draudimas AB Informācijas sistēmu departamenta vadītāja. "Gadījumos, ja uzsāktajam projektam nav iespējams paredzēt visas prasības, mēs izvēlamies elastīgo programmēšanu. Īstenojot visas darbības pakāpeniski, mēs varam ātri attīstīt dažādās IT jomas daļas vienā veselumā un nekavējoties reaģēt uz jebkādām izmaiņām situācijā. Tagad katra organizācija var brīvi izvēlēties, kāds viņiem ir ērtākais ceļš IT sistēmas izveidē."

Rasa Vaituleviciene
Informācijas sistēmu departamenta vadītāja
AB Lietuvos Draudimas

Viena no svarīgākajām Latvijas Nacionālā bibliotēkas prioritātēm nākamajiem trīs, četriem gadiem ir nodrošināt lasītājiem iespēju veikt meklēšanu bibliotēkas elektroniskajos katalogos no jebkuru datora, kas ir savienots ar internetu. Mēs vēlamies veco katalogu sistēmu pārvērst par muzeja eksponātu. Mūsu jaunā programmatūra ļauj lietotājam strādāt ar katalogiem no sava datora jebkurā diennakts laikā. Sistēma ļauj atrast datu atpazīšanas kļūdas, strukturizēt un rediģēt bibliogrāfiskos ierakstus, kā arī saņemt ierakstus no citām bibliotēkām."

Andris Vilks
Direktors
Latvijas Nacionālā bibliotēka

Exigen Services pārsniedza mūsu cerības, dodot pareizo attīstības metodoloģiju un tehnisku ekspertīzi mūsu vajadzībām, "teica Ray Goodman, Direct Tech Inc (vadošas daudzkanālu pārdošanas uzskaites vadības programmatūras pārvaldnieki) Mazumtirdzniecības un daudzkanālu pārdošanas risinājumu Vecākais vicepresidents. "Exigen Services, izmantojot Agile metodoloģiju, izstrādāja mums pilotprojektu, kas ļāva mūsu attīstītības komandai ātri saņemt augstas kvalitātes rezultātus. Patreiz kopā ar tikko izveidoto Agile izstrādes komandu viņi palīdz mums izstrādāt daudzkanālu tirdzniecības uzskaites vadības sistēmu, kas ļaus mums noturēt savas tehnoloģiskā pārākuma pozīcijas tirgū aizvien pieaugošās mazumtirdzniecības programmnodrošinājuma konkurences apstākļos."

Ray Goodman
Vecākais viceprezidents, Mazumtirdzniecības & Multi-Channel risinājumi
Direct Tech, Inc.

Kā augsti kvalificētu profesionāļu savienība programmatūras izstrādes jomā, Exigen Services komandai ir ne tikai izcilas vadības un tehniskās prasmes, bet viņi arī ir ieguvuši plašu pieredzi strādāt vienoti ģeogrāfiski sadalītās komandās. Mēs esam ļoti apmierināti ar mūsu programmatūras attīstības sasniegumiem, kas kļuva iespējami, pateicoties Exigen Services elastīgajai projektu realizācijas metodikai. Izmantojot partnerattiecības ar Exigen Services, mēs arī turpmāk attīstīsim zobārstniecībai piemērotās IT tehnoloģijas. "

Frith Maier
Dibinātājs un ģenerāldirektors
Sesame Communications

Ar Exigen Services mēs sākām sadarboties, jo viņi mūsu Lietojumprogrammas attīstības projektam sniedza ārkārtas risinājumu. Komandas biedriem tika dots laiks saprast mūsu uzņēmuma darbības procesus, iepazīt nūsu mērķus no biznesa viedokļa puses, un pēc tam komanda strādāja kopā ar mums, lai atrastu visefektīvāko veidu nūsu mērķu sasniegšanai, "sacīja Talin Bingham, SirsiDynix galvenais tehnoloģiju pārvaldnieks. "Scrum Agile tehnoloģijas izvēle ļāva mūsu komandai ļoti cieši sadarboties ar Exigena komandu, sasniedzot projekta realizācijas rekordlielu ātrumu."

Talin Bingham
Galvenais tehnoloģiju pārvaldnieks
SirsiDynix