Karjera

Uzņēmums Exigen Services Latvia ir viens no pieredzējušākajiem IT uzņēmumiem Latvijā. Mūsu priekšrocība ir unikāla pieredze stratēģiski nozīmīgu, apjomīgu un integrētu valsts pārvaldes IT sistēmu izveidē. Tie ir vērienīgi projekti, kuros atbildību uzņemamies ilgtermiņā - risinājumi, sākot no apjomīgām datu noliktavām, e-pārvaldības un biznesa vadības sistēmām, līdz modernām mobilajām aplikācijām.

Uzņēmuma mātes kompānija ir Amerikas IT konsultāciju uzņēmums Return on Intelligence, un globāla mēroga projektos Latvijas uzņēmums sadarbojas ar citiem starptautiskā uzņēmuma izstrādes centriem Amerikā, Austrumeiropā, Krievijā un Austrālijā.

Exigen Services Latvia kopā esam vairāk nekā 300 profesionāļu. Šobrīd uzņēmumam ir trīs biroji – Rīgā, Liepājā un Jelgavā. Mūsu uzņēmums būs īstā vieta Tev, ja vēlies:

1. Radoši pielietot savas zināšanas un jaunākās tehnoloģijas;

2. Piedalīties vērienīgos starptautiskos un sabiedrībai nozīmīgos projektos;

3. Strādāt kompetentā, draudzīgā, starptautiskā komandā;

4. Veidot daudzsološu karjeru augošā uzņēmumā.

Gandrīz 20 darbības gadu laikā mums ir izdevies izveidot stabilu, uzticamu uzņēmumu ar motivējošu darba vidi un izaugsmes iespējām katram darbiniekam. Mums ir svarīgi nodrošināt kvalitatīvus rezultātus katrā darba posmā un sadarboties ar klientiem ilgtermiņā. Un tas panākams tikai ar lielisku komandu!

Pievienojies!