Ārpakalpojumi

Exigen® Services uzņemas un veiksmīgi realizē gan taktiskus un ātri mainīgus, gan lielus un sarežģītus IT projektus, izmantojot mūsu globālo izstrādes kapacitāti apvienojumā ar inovatīvo pieeju biznesa procesu transformācijai. Mūsu plašā nozaru pieredze aptver - finanšu pakalpojumu, apdrošināšanas, valsts pārvaldes, mediju un izdevniecību, veselības aprūpes, telekomunikāciju un citas nozares.

Exigen Services ir radījis unikālu un inovatīvu pieeju IT projektu risku samazināšanai. Mēs izmantojam sadarbības modeli, kurš paredz risku sadalīšanu starp mums un mūsu klientiem, kā arī veicam snieguma mērījumus, kas nepārprotami sasaista mūsu pašu mērķus ar mūsu klientu veiksmes definējumiem.

Mūsu pieeja IT ārpakalpojumu biznesam jau pašos pamatos atšķiras no klasiskajiem pieņēmumiem. Atšķirībā no citiem ārpakalpojumu sniedzējiem, Exigen Services koncentrējas uz risku samazināšanu un biznesa vērtības palielināšanu, izmantojot vadības modeli, kas izstrādāts kopīgu lēmumu pieņemšanai starp pakalpojuma sniedzēju un klientu. Šāds komunikācijas modelis padara projekta gaitā pieņemtos lēmumus caurspīdīgākus un pārskatāmākus visām iesaistītajām pusēm, kā arī palīdz noteikt un novērtēt ar projekta mērķi, tā budžetu un ar resursiem saistītos riskus.