Sadarbības shēma

Kā pakalpojumu sniedzējs, mēs apzināmies nepieciešamību pastāvīgi ieviest jauninājumus un pārvērtēt savu darbību, lai nodrošinātu konkurētspēju. Exigen® Services, pētot jaunas tehnoloģijas un prasmes, uzlabojot procesus un padarot spēcīgāku resursu bāzi savos izstrādes centros, vienmēr meklē jaunus veidus kā veicināt klientu panākumus.

Mūsu pieeja ir vērsta uz augsti konsultatīvu sadarbību, un, lai rastos vislabākā iespējamā izpratne par klienta biznesa mērķiem, Exigen Services katru klienta darbību apskata individuāli . Mūsu starptautiskā komanda darbojas kā lietotajam draudzīgs interfeiss. Tomēr mūsu augstākais mērķis ir panākt, lai arī Jūsu darbinieki varētu strādāt un komunicēt ar ikkatru un ikvienu no mūsu izstrādes komandas locekļiem, tā it kā viņi būtu Jūsu pašu personāls.

Atkarībā no projekta rakstura un tā realizēšanas vēlamā laika grafika, mēs piedāvāsim ieteikumus izstrādes metodoloģiju un procesu izvēlē, vienlaicīgi līdzsvarojot stingro CMM struktūras disciplīnu un Agile metožu produktivitāti. Pamatojoties uz ilggadīgo pieredzi programmatūras izstrādē, mēs esam izstrādājuši visaptverošo rādītāju sistēmu, kas ļauj novērtēt projekta progresu un būt pārliecinātam par projekta veiksmīgumu. Mēs sadarbībā ar Jums izveidosim rādītāju, regulāciju un procedūru kopu, kas nodrošinās visaugstāko pārskatāmības pakāpi. Pamatojoties uz projekta novērtēšanas rādītāju sistēmu, mēs piedāvājam vadības modeli, kas ļaus pārraudzīt mūsu sadarbību dažādos līmeņos.

Sadarbības modeļa shēma